Te gjithe filma online me titra shqip i gjeni vetem ketu !

Pitching Tents (2017)

Pershkrimi

Në klasën punëtore të vitit 1984, e ardhmja e një maturanti qëndron në mes të punës si babai i tij apo vajtjes në universitet.

IMDb:5.4


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: ,

Resident Evil: Vendetta (2017)

Pershkrimi

Kris Redfilld së bashku me ndihmën e Rebekës dhe Leonit, do të mundohet të ndalojë një trafikant armësh të mos përhapë një virus vdekjeprurës në Nju Jork.

IMDb:6.7


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , ,

Now You See Me (2013)

Pershkrimi

Një agjent i FBI-së dhe një detektive Interpoli vihen në ndjekje të një grupi iluzionistësh, të cilët vjedhin para nëpër banka gjatë performancës së tyre dhe shpërblejnë audiencen me to.

IMDb:7.3


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , ,

Raw (2016)

Pershkrimi

Kur një vajzë e re vegjetariane bën një ritual të detyruar mishngrënës në një shkollë veterinarie, brenda saj fillon të rritet një ndjenjë e zjarrtë për mishin.

IMDb:7.2


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

Dragon Attack

PERSHKRIMI

Japonia po përpiqet të marrë përsipër botën dhe gjeneralët e forcave aleate në përpjekje për të ndaluar japonezët janë zënë rob. Një forcë e vetmuar luftëtarësh është vënë së bashku për të provuar dhe për të shpëtuar gjeneralët dhe për të shpëtuar përpjekjet e luftës nën premtimin e pasurisë dhe/ose faljen e krimeve të së kaluarës...

IMDb:4.9


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Red Dog True Blue (2016)

PERSHKRIMI

Një histori karakteristike australiane e një familje, miqësie dhe aventure ndërmjet një djali të vogël dhe një qeni të papastër që do të rritej e do të bëhej legjenda australiane.

IMDb:6.6


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Running Shaadi (2017)

Pershkrimi

Barosi dhe Sajbëri krijojnë një faqe interneti për të ndihmuar të rinjtë e dashuruar të arratisen. Faqja arrin shumë sukses dhe mbushet me të rinj.

IMDb:6.5


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , ,

Special ID (2013)

Pershkrimi

Një polic dhe ekipi i tij shkojnë të infiltruar në një nga organizatat më të pamëshirshme të Kinës për të ndaluar një udhëheqës të bandës duke vënë vetën e tyre në rrezik.

IMDb:5.6


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

Scare Campaign (2016)

PERSHKRIMI

Shfaqja popullore ‘’Fushata e Frikshme’’ ka 5 vite që argëton publikun me kamera të fshehta, të frikshme dhe argëtuese. Por epoka e re e internetit e sfidon këtë popullaritet dhe ata duhet të kalojnë në të tjera dimensione që të korrin sukses. A do shkojë shumë larg skuadra kësaj here, mos ndoshta po bëjnë shaka me njeriun e gabuar?

IMDb:5.9


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

Dogtooth (2009) +18

Pershkrimi

Tre adoleshentë jetojnë të izoluar, nuk largohen nga shtëpia e tre, sepse prindërit të fiksuar për mbrojtjen e tyre thonë se mund të largohen vetëm pasi t'u kenë rënë 'dhëmbët e qenit'. KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA NUDITETI DHE SEKSI! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇARË!

IMDb:7.3


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

Bonded by Blood 2 (2017)

Pershkrimi

Pas vrasjeve famëkeqe të djemëve të “Essex” një grup i ri kriminelësh dalin për të plotësuar vendet e mbetura bosh nga vrasjet.

IMDb:7.4


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: ,

Once Upon a Time in Venice (2017)

PERSHKRIMI

Një detektivi në Los Anxheles i vjedhin qenin dhe ai vihet në kërkim të tij.

IMDb:5.3


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , ,

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) +18

PERSHKRIMI

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit seksuale, ashtu siç e lejon koha. Wei Yangsheng takon Tie Yuxiang dhe marrin vendimin të martohen. Pas martesës së tyre, historia merr rrugë të reja duke shkaktuar dhimbje por dhe kënaqësi seksuale e shpirtërore.

IMDb:4.4


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , ,

The Recall (2017)

PERSHKRIMI

Pesë miq gjatë pushimeve qendrojnë në një shtëpi duke pritur asgjë më shumë se një kohë zbavitëse, duke mos ditur që planeti Tokë është nën një pushtim të huaj dhe rrëmbim në masë.

IMDb:3.8


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

The Mummy (2017)

Pershkrimi

Nje princeshë e lashtë egjiptiane lirohet nga burgu i saj 5000 vjeçar. Tani që është më në fund e lirë ajo do të përmbushë misionin që kishte nisur para se ta mumifikonin të gjallë, të mishërojë Perëndinë e Vdekjes në trupin e një njeriu të zgjedhur. I zgjedhuri i saj dhe miqtë e tij përpiqen të gjejnë një zgjidhje që ai të shpëtojë nga ky mallkim.

IMDb:5.8


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , ,

Jumper (2008)

Pershkrimi

Deivid ka aftësinë e veçantë të teletransportohet. A do jetë ky një privilegj, apo një kërcënim për jetën e tij dhe njerëzve të dashur?

IMDb:6.1


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , ,

Predators (2010)

Pershkrimi

Një grup luftëtarësh elitar shkojnë në një xhungël të pashkelur nga këmba e njeriut dhe gjuhen nga gjahtarë alienë...

IMDb:6.4


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , ,

The Belko Experiment (2017) HD

Pershkrimi

80 punëtorë amerikanë mbyllen në një kompani në Bogota, Kolumbi. Ata duhet të bëhen pjesë e një lojë, ku duhet të vrasin sa më shumë kolegë, sepse përndryshe do të vdesin.

IMDb:6.2


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , ,

Tracktown (2016)

Pershkrimi

Një vajzë e re, e talentuar dhe e vetmuar me pasion vrapimin përdredh gjurin e saj ndërsa po përgatitej për Garat Olimpike dhe do ti duhet të bëjë diçka që kurrë më parë se ka bërë: të bëj një ditë pushim.

IMDb:5.9


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

Drug War (2012)

Pershkrimi

Një bos droge që arrestohet pas një operacioni policor detyrohet të tradhtojë ish bashkëpunëtorët e tij si pjesë e një operacioni të fshehtë....

IMDb:7.0


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

Hot Girls Wanted (2015) +18

Pershkrimi

Një dokumentar për femrat e reja që zhyten në tregun e seksit - dhe sa e thjesht është për internetin të prodhoj porno.

IMDb:6.1


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

Black Butterfly (2017)

Pershkrimi

Jashtë një qyteti malor ku ndodhin një seri rrëmbimesh dhe vrasjesh, Paul (Antonio Banderas), një shkrimtar i ri, përpiqet të fillojë atë që ai shpreson të jetë një skenar për të shpëtuar karrierën e tij.

IMDb:6.0


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: ,

Split (2016)

Pershkrimi

Tre vajza rrëmbehen nga Kevini me 23 personalitete të ndryshme dhe ato duhet t'ia mbathin para se të shfaqet personaliteti i 24-ët që ai bëhet i pathyeshëm!

IMDb:7.4


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , ,

The Fifth Element (1997)

Pershkrimi

Elementi i pestë është një film fantastiko shkencor i vitit 1997, me regji të Luc Besson, bazuar në aventurën e një shoferi taksie i cili papritur duhet të shpëtojë botën nga shkatërrimi i një planeti të zjarrtë që quhet: "E Keqja".

IMDb:7.7


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , ,
Powered by Blogger.
 
Shiko Filma | Shiko Filma me titra Shqip | Shiko Filma ne cilesi HD | Filma me titra Shqip Copyright © 2016. Shiko Filma - All Rights Reserved.

Shihfilma.com synon te behet nje videoteke virtuale, qe do te mund te shfletohet nga cdo pajisje (kompjuter, celular apo tablet). Filma dhe seriale te rinj shtohen vazhdimisht, duke shpresuar qe faqja jone te behet sa me shpejt nje videoteke personale me filma dhe seriale te ndryshme! Eja dhe bashkohu edhe ti me ne! Shikim te kendshem!

Shiko ndeshje
Shihfilma.com ofron akses nga cdo pajisje mobile, smartfon apo tablet, si per serialet, ashtu edhe per filmat. Mjafton te klikosh butonin e filmit apo serialit per te shijuar filmin apo serialin e zgjedhur.
Shiko filma
Privacy Policy | DMCA